Facebook

   
     
Pulvinar tempor cras amet ac turpis tristique tristique ... (read more) close
Pulvinar tempor cras amet ac turpis tristique tristique ... (read more) close

Hakkımızda

HakkımızdaTeknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte hem yaşam, hem de üretim alanlarımız büyümekte ve gelişmektedir. Buna paralel olarak,  insan ve çevre sağlığı üzerinde büyük tehdit oluşturan haşere problemleri de büyümekte ve kontrolleri uzmanlık gerektirmektedir.

Özellikle hamamböcekleri ve kemirgenler fabrikalarda ve diğer işletmelerde hammaddeleri ve bitmiş ürünleri kullanılamaz hale getirirler. Üretim mekanizmalarına ve elektronik aksamlara verdikleri zararla firmalarda büyük maddi kayıplara neden olurlar.

Ayrıca bu tür işletmelerde bulunan duş, wc, gıda stokları, yemekhane ve mutfak gibi hijyene önem verilmesi gereken alanlarda gerek kemirgenler gerekse böcek, örümcek, karınca ve sinek gibi haşereler taşıdıkları hastalık yapıcı mikroorganizmalarla insan sağlığı açısından büyük tehdit oluşturmaktadırlar.

İnsecta Haşere Kontrol Hizmetleri bilgisi, 16 yıllık tecrübesi, eğitimli personeli  ve profesyonel uygulama teknikleri ile haşere problemini ilk serviste tamamen yok edip sonrasında tekrar oluşmalarını periyodik koruyucu hizmetlerle engelleyerek karşılıklı iş birliğine dayanan bir dizi koruma yöntemi uygulayarak sağlıklı, güvenilir iş ve yaşama ortamları sağlamayı garanti eder.

Temiz bir çevre ile haşeresiz sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla.

 

 

Copyright © 2013 İnsecta Haşere Kontrol Hizmetleri